nasiona marihuany, sklep thc-thc

Jak terroryści czerpią korzyści z nielegalnej marihuany?

terrorysci-czerpia-korzysci-z-nielegalnej-marihuany-909452

Nowe dowody włoskiej policji wskazują na to, że ISIS współpracuje z włoską mafią przy transporcie konopi z Afryki Północnej do Europy. Franco Roberti, szef krajowej jednostki przeciw mafii i antyterrorystycznej Włoch, powiedział w kwietniu tego roku, że ISIS kontroluje znaczną część europejskiej trasy przemytu haszyszu w Libii i wokół Morza Śródziemnego. Ta organizacja terrorystyczna otrzymuje około 7% swoich środków z handlu narkotykami, mimo że konopia (i inne środki odurzające) zgodnie z prawem szariatu są surowo zabronione.
Franco Roberti twierdzi w swojej książce, że zniesienie zakazu konopi i jej legalizacja to definitywnie najlepsza broń przeciwko handlarzom narkotyków, wśród których znajdują się też terroryści, którzy zdobywają przez to pieniądze.”

Nie jest to nowe zjawisko, jednak aspekt finansowy tego biznesu jest po prostu zaniedbywany. Już na początku 2002 roku władze USA udaremnili zamianę tony haszyszu i heroiny na rakiety Stinger, które następnie mieli sprzedać dla Al-Kaidy przez obywatela USA oraz dwóch Pakistańczyków.

sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Jak terroryści czerpią korzyści z nielegalnej marihuany?”

olej, konopny, cbd
tanie nasiona marihuany, konopi, thc


Ta witryna ganjafarmer.info wykorzystuje pliki cookies.