nasiona thcthc

Jak terroryści czerpią korzyści z nielegalnej marihuany?

terrorysci-czerpia-korzysci-z-nielegalnej-marihuany-909452

Nowe dowody włoskiej policji wskazują na to, że ISIS współpracuje z włoską mafią przy transporcie konopi z Afryki Północnej do Europy. Franco Roberti, szef krajowej jednostki przeciw mafii i antyterrorystycznej Włoch, powiedział w kwietniu tego roku, że ISIS kontroluje znaczną część europejskiej trasy przemytu haszyszu w Libii i wokół Morza Śródziemnego. Ta organizacja terrorystyczna otrzymuje około 7% swoich środków z handlu narkotykami, mimo że konopia (i inne środki odurzające) zgodnie z prawem szariatu są surowo zabronione.
Franco Roberti twierdzi w swojej książce, że zniesienie zakazu konopi i jej legalizacja to definitywnie najlepsza broń przeciwko handlarzom narkotyków, wśród których znajdują się też terroryści, którzy zdobywają przez to pieniądze.”

Nie jest to nowe zjawisko, jednak aspekt finansowy tego biznesu jest po prostu zaniedbywany. Już na początku 2002 roku władze USA udaremnili zamianę tony haszyszu i heroiny na rakiety Stinger, które następnie mieli sprzedać dla Al-Kaidy przez obywatela USA oraz dwóch Pakistańczyków.

Farmer poleca

Terapia choroby Leśniowskiego i Crohna za pomocą m... Izrael jest obecnie wychwalanym krajem leczniczej marihuany. Na dobrze strzeżonym terenie BOL (Breathe of Life) Pharma w Izraelu, gdzie jest up...
Krótka lista dziesięciu państw, które palą najwięc... Organizacja Narodów Zjednoczonych wydaje swój doroczny Światowy Raport Narkotyków. Raport, przygotowany przez Biuro Narodów Zjednoczonych do sp...
thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Jak terroryści czerpią korzyści z nielegalnej marihuany?”

sklep thc-thc

Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana, konopie indyjskie, cannabis, wszystko na temat.