Myślała, że uprawa cannabisu jest już legalna


feminizowane nasiona marihuany

Chcielibyśmy tutaj podkreślić, że uprawa cannabisu w większości krajów nadal jest NIELEGALNA. Z tą bolesną prawdą musiała się niedawno zmierzyć 50-letnia Włoszka z prowincji Nero w Sardynii po tym, jak skazano ją za uprawę konopi.

Po przeszukaniu jej ogrodu przez Carabinieri ta niewinnie wyglądająca kobieta przyznała się, że ona sama jest odpowiedzialna za zasadzenie roślin i że nasiona wcześniej nabyła przez internet.

Co w tym wszystkim jest dziwne, miłośniczka marihuany była wyraźnie zaskoczona faktem, że musi liczyć się z tego powodu z karą i że jej rośliny zostaną skonfiskowane.

Jak podała, była ona całkowicie pewna, że uprawa cannabisu w międzyczasie została zalegalizowana. Wyjaśnienie, które mogłoby być wiarygodne, jeśli chodziłoby tutaj o dwie albo trzy rośliny na balkonie.

W tym przypadku chodziło jednak o plantację outdoor z pełnym popytem, która obejmowała aż 450 roślin konopi, które zdążyły osiągnąć wysokość półtora metra…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.