Niemcy: przeszukanie baru konopnego


feminizowane nasiona marihuany

Braunschweig/ Niemcy: Niemiecka policja podczas przeszukania legalnego baru konopnego zarekwirowała trzy kilogramy herbaty konopnej.

W niemieckim mieście Braunschweig dwóch mężczyzn od roku prowadzi całkowicie legalnie konopny bar. Oczywiście dla właścicieli nie może obejść się bez jakichkolwiek przygód ze strony stróżów prawa.

„Prokuratura otrzymała wiarygodne informacje o tym, że w barze konopnym można nabyć marihuanę wywołującą rausz, która jest nielegalna. Dlatego w Sądzie Rejonowym złożono wniosek o wydanie nakazu przeszukania“, mówi Julia Meyer z prokuratury na łamach gazety „Braunschweiger Zeitung“.

Wysłano więc siedmiu policjantów w celu przeszukania baru. Jak wyznali sami właściciele lokalu, byli oni bardzo zaskoczeni całą akcją. Jak twierdzą, w ich barze sprzedawane są wyłącznie legalne pąki konopi, z których przyrządzana jest herbata konopna.

Byłoby to głupie, otworzyć sklep z CBD a sprzedawać w nim sprzedawać marihuanę zawierającą THC. Jeszcze głupszym jest podejrzewanie takiej osoby, że tak właśnie zrobi. Prokuraturze jednak nie wystarczą dokumenty z badań, które potwierdzają, że pąki sprzedawane w barze zawierają legalną dawkę THC czyli nie przekraczają 0,2 procent. Wiarygodność przyniosą jedynie własnoręcznie przeprowadzone testy.

Policja skonfiskowała więc tym sposobem trzy kilogramy herbaty konopnej z magazynu baru, dla którego jeszcze szybko zorganizowano telefoniczny nakaz przeszukania. Również pomieszczenia, które przeznaczone były do użytku prywatnego. Na chwilę obecną nie wiadomo czy i kiedy towar zostanie z powrotem wydany właścicielom. To niebyt dobra informacja szczególnie, że chcą oni w przyszłym tygodniu otworzyć nową filiale w mieście.

Ogólnie byłaby to trzecia filiala. W maju bar konopny otwarto w Berlinie. Dodatkowo, dla lepszej rozpoznawalności przedsiębiorstwo zawarło współpracę z berlińskim raperem Marvinem Game, który za pośrednictwem baru konopnego wydał na rynek swoją własną odmianę konopi o nazwie „Obstsalat”, czyli sałatka owocowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Niemcy: przeszukanie baru konopnego”


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.