Top 10 idealnych miejsc urlopowych dla koneserów marihuany


feminizowane nasiona marihuany

Istnieje kilka miejsc na świecie, gdzie ludzie cieszą się życiem swobodnie paląc skręta. Chociaż, jak to mówią, co kraj to obyczaj, zebraliśmy listę miejsc, gdzie palacze mają swobodne życie.

jamaica-kannabis-miejsca-urlopowe-1

1. Holandia
Coffeeshopy w Amsterdamie są znane ze swej liberalnej gościnności i wysokiej jakości pąków. Jednakże, jeśli nie jesteś Holendrem, możesz mieć problem, aby w ogóle do niej wejść. W miejscach prywatnych dopuszczalne jest posiadanie 30g marihuany do użytku własnego. Sprzedaż jest zabroniona. Jednak istnieją też regiony w Holandii, gdzie trzeba być ostrożnym. Warto więc odrobić najpierw zadanie domowe i się dowiedzieć co i jak, zanim się tam wybierzemy.

2. Wyspy „Irie”, Jamajka
Wyspy „Irie”, czyli Jamajka i Karaiby są również znane z wyjątkowo dużych spliffów, które są publicznie pokazywane na ulicach i na plażach. Jednak technicznie rzecz biorąc, uprawa, sprzedaż lub posiadanie ganji jest nielegalne. Przepisy są tam po prostu ignorowane.

3. Urugwaj
Urugwaj jest jednym z niewielu krajów, w których posiadanie zioła do użytku osobistego jest legalne. Rząd uchwalił nawet ustawy, które kontrolują produkcję i sprzedaż marihuany. Ziemia obiecana dla spokojnego palenia.

4. Hiszpania
Obywatele Hiszpanii mogą posiadać i uprawiać marihuanę do użytku osobistego, jednak sprzedaż lub posiadanie w miejscach publicznych jest zabronione. Mieszkańcy mogą korzystać z „Cannabis Clubów”, turyści już nie.

5. Peru
Peru jest kolejnym krajem, który obiecuje upojne wakacje. Posiadanie do 8 gramów trawy jest dozwolone, hodowla i sprzedaż są jednak zabronione. Dlatego Peru znane jest również jako kraj, gdzie Cannabis bierze się po prostu „z powietrza”.

6. Ekwador
Ekwador pozwala na posiadanie do 10 gramów na własny użytek, ale podobnie jak w Peru, hodowla i sprzedaż są całkowicie zakazane.

7. Kambodża
Kambodża jest kolejnym krajem, gdzie rząd zrezygnował z wprowadzenia odpowiedniego prawa, tak że podróż do tego kraju łączy się z wieloma przyjemnymi doświadczeniami. Zioło jest elementem wielu dań w tamtejszych restauracjach i serwowane jako przystawka.

8. Czeska Republika
Obywatele Czeskiej Republiki mogą legalnie uprawiać marihuanę do celów medycznych, a uprawa do pięciu roślin i posiadanie niewielkich ilości ziela zostały zalegalizowane.

9. Portugalia
Posiadanie do 25 gramów w Portugalii jest tolerowane. Hodowla i sprzedaż są jednak zakazane. Aresztowani za takie przewinienia wysyłani są do ośrodków rehabilitacyjnych.

10. Nepal
Marihuana, haszysz i Bhang są łatwo dostępne w całym Nepalu, choć konopie same w sobie są technicznie nielegalne.

cannabis-nepal-bhang-haszysz-podroze-1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Top 10 idealnych miejsc urlopowych dla koneserów marihuany”


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.