Kannabis w Japonii


feminizowane nasiona marihuany

Przepisy w Japonii pozwalają tylko na uprawę konopi. Oznacza to, że tylko posiadacze licencji mogą uprawiać i posiadać marihuanę.

kannabis-japonia-1

Obejmuje to hodowców marihuany i naukowców, którzy mają pozwolenie. Inne działania związane z marihuaną są zakazane. Obejmuje to eksport, import, palenie i dostawę marihuany. Ludzie, którzy nielegalnie uprawiają konopie mogą otrzymać karę do siedmiu lat pozbawienia wolności. Ludzie, którzy nielegalnie posiadają konopie, nabywają lub sprzedają, mogą dostać pięć lat więzienia lub ciężkich prac społecznych. Japońskie przepisy jeśli chodzi o konopie są najostrzejsze na świecie.

Policja łatwo nie odpuszcza. Jeśli palisz w parku lub ogólnie na zewnątrz, musisz być bardzo ostrożnym. Jeśli ktoś Cie zobaczy na paleniu, natychmiast wezwie policję. Ta jednak przed przeszukaniem musi zapytać Cię o pozwolenie. Jeśli nie wyrazisz zgody, nie mogą Cię przeszukać. Także nie należy prowadzić pojazdów, gdyż przy kontroli policji zostaną zanotowane numery rejestracyjne pojazdu. Najlepiej wziąć taksówkę lub metro. Nie daj się przeszukać policji lub przeglądnąć swój paszport. Wystarczy powiedzieć nie i odejść. Czasami policja będzie próbowała Cię ująć, ale nie dawaj się przeszukać.

Japońskie przepisy są gorsze niż myślisz. Jesteś winny, dopóki nie udowodnisz swojej niewinności. Policja zawsze chce wrobić ludzi, którzy są biali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Kannabis w Japonii”


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.