Zalety medycznej marihuany


feminizowane nasiona marihuany

Medyczna marihuana to gorący temat. Wiele państw dostrzega jej zalety i decyduje się na legalizację do celów leczniczych. Niektórzy ludzie są jednak ciągle tego zdania, że marihuana to niebezpieczny narkotyk. Medyczna marihuana może jednak w rzeczywistości ratować życie.

medyczna-marihuana-1

NUDNOŚCI U CHORYCH NA NOWOTWÓR
Najpopularniejsze zastosowanie marihuany w medycynie ma redukowanie mdłości i wymiotów przy chemioterapii i naświetlaniu. Badania z 2012 roku potwierdziły, że marihuana rzeczywiście spowalnia rozwój komórek rakowych w organizmie. W Wielkiej Brytanii z powodzeniem wykorzystano ją zabijania komórek rakowych u pacjentów chorych na białaczkę.

REDUKCJA SYMPOTMÓW STRESU POURAZOWEGO U WETERANÓW WOJENNYCH
Badania pokazują, że dzięki marihuanie spadła liczba samobójstw oraz boli pourazowych wśród weteranów wojennych bez przepisywania lekarstw, które niosą za sobą poważne skutki uboczne.

PACJENCI Z HIV
Za pomocą marihuany pacjenci zarażeni wirusem HIV i chorujący na AIDS nie cierpią na brak apetytu, dzięki czemu są oni w stanie utrzymać swoją wagę, kontrolować ból oraz mogą lepiej spać.

ALZHEIMER
Najnowsze badania pokazują, że marihuana spowalnia rozwój choroby Alzheimera. Jej palenie prowadzi do blokady enzymu, który powoduje rozwój choroby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

3 komentarze “Zalety medycznej marihuany”


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.