Przejdź do sklepu thc-thc, który oferuje nasiona marihuany i konopi feminizowane automaty z plonem xxl

USA: Kolejne cztery Stany legalizują cannabis jako używkę

Równolegle do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych kolejne cztery Stany: Kalifornia, Maine, Massachusetts i Newada zalegalizowały cannabis jako używkę. Dodatkowo w 9 stanach odbywały się decyzje obywateli na temat reform związanych z traktowaniem cannabisu.

USA: Kolejne cztery Stany legalizują cannabis jako używkę, GanjaFarmer, Ganja Farmer

W pięciu z nich chodziło o legalizację marihuany jako używka. Jedynie Arizona odrzuciła niespodziewanie większością głosów odpowiednią inicjatywę. Ponadto wyborcy w Arkansas, Florydzie, Montanie i Północnej Dakocie głosowali za cannabisem jako środkiem medycznym.

Tym samym marihuana jest już legalną używką w 8 stanach, a w 28 można jej używać do celów medycznych. Mimo, że radość wielu aktywistów przygasła przez wygrane wybory Donalda Trumpa, ten dzień był historycznym dla ruchu legalizacji w Stanach Zjednoczonych.

Wraz z najbardziej zaludnionym stanem, Kalifornią, masowo powiększa się dział legalnych branż cannabisowych. Przedsiębiorcy i aktywiści liczą na dalszy masywny rozwój.

Prawo przewiduje legalną konsumpcję u osób powyżej 21 roku życia, dozwolonej posiadanej dawki równej 1 uncji, czyli ok. 28 gram i uprawy do 6 roślin.

Co piąty obywatel Stanów Zjednoczonych, który ukończył 21 rok życia, ma tym samym legalny dostęp do marihuany.

Czy to nie jest piękne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana, konopie indyjskie, cannabis, wszystko na temat.