Matka (57) z synem (36) uprawiali ponad 10kg marihuany


feminizowane nasiona marihuany

Szczęśliwy ten, kto ma kochającą mamę i może zawsze liczyć na jej wsparcie. Tak też, bynajmniej do niedawna, było w przypadku 36 letniego mężczyzny w austriackim Steiermark.

Mężczyzna miał zaciągnięty duży kredyt i chciał go przedwcześnie spłacić. Jego 57 letnia matka z chęcią by mu finansowo pomogła, ale w zamian za to zaproponowała mu inną pomoc. Oddała mu bowiem do dyspozycji swój ogród i jeden pokój w swoim mieszkaniu w Leibnitz, aby mógł on tam uprawiać marihuanę.

Jak podaje portal „heute.at“ w przeciągu trzech lat matka wraz z synem wyprodukowali 11,3 kilogramów zioła i częściowo je sprzedali. Wykorzystali do tego również dwóch sub-dealerów, którzy sprzedawali marihuanę w parku miejskim.

Wszystkie cztery osoby po długomiesięcznym dochodzeniu zostały aresztowane przez policję, jednak po złożeniu zeznać tymczasowo wypuszczeni na wolność. Ponadto prowadzone są dochodzenia przeciwko 20 nabywcom towaru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.