sklep thc-thc.com, czyli nasiona marihuany z max plonem xxl, konopie indyjskie

Milionowe Oszustwa z Lekami na Raka: Nalot Policji w Północnych Niemczech

Aż 420 policjantów wzięło udział w akcji podczas dużego nalotu w Hamburgu, Szlezwiku-Holsztynie i Dolnej Saksonii. We wtorek rano setki policjantów przeszukało 47 obiektów w Hamburgu, Szlezwiku-Holsztynie i Dolnej Saksonii, podejrzewając o oszustwa w rozliczaniu się z narkotykami onkologicznymi.

Milionowe Oszustwa z Lekami na Raka: Nalot Policji w Północnych Niemczech, GanjaFarmer, Ganja Farmer

Dochodzenia były skierowane przeciwko 14 oskarżonym, w tym dziewięciu lekarzom, trzem farmaceutom i dwóm dyrektorom zarządzającym firmami farmaceutycznymi, o czym poinformowała rzeczniczka prokuratury w Hamburgu.

Oszustwo z cytostatykami: Potencjalna strata „wyraźnie w milionowych kwotach”

W operację zaangażowało się 420 policjantów i sześciu prokuratorów.

„Chodzi o łapówkarstwo i korupcję w opiece zdrowotnej oraz oszustwa bilingowe, związane zarówno z przepisywaniem, jak i rozliczaniem leków cytostatycznych”, powiedziała rzeczniczka.

Leki cytostatyczne są stosowane w chemioterapii przeciwnowotworowej. Potencjalne szkody wahają się „wyraźnie w milionowych kwotach”.

Po pierwsze, możliwe dowody powinny być zabezpieczone. Dotyczyło to również apteki w centrum Hamburga. Rano policjanci nosili pudełka z dowodami, które miały być przetransportowane do siedziby firmy. Nie było jednak nakazów aresztowania osób oskarżonych, powiedziała rzeczniczka prokuratury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana, konopie indyjskie, cannabis, wszystko na temat.