Nawóz biologiczny i naturalny


feminizowane nasiona marihuany

Nawóz biologiczny lub naturalny to nie tylko odchody zwierząt. Również z roślin i ich resztek można uzyskać nawóz do nawożenia roślin. Najlepszym na to przykładem jest kompost.

Takie nawozy mogą być, w zależności od producenta, różnej jakości. Niektóre mogą strasznie śmierdzieć, dlatego przed użyciem najlepiej jest kilka nawozów ze sobą porównać. Jedni uważają, że dzięki takim nawozom poprawia się smak pąków marihuany, inni, że to bzdura.

Można oczywiście też samemu w ogrodzie wyprodukować taki naturalny nawóz. Jeśli wymieszamy koński gnój z roślinnymi odpadami, możemy mieć wpływ na skład składników odżywczych takiego nawozu.

Największym zainteresowaniem cieszy się biohumus. Jednak przy uprawie indoor trzeba zwracać szczególną uwagę na to, ile on zawiera szkodników. Jeśli rozgrzejemy materiał, to zabijemy także wszystkie cenne bakterie, dlatego najlepszym wyborem będzie zakup takiego nawozu w sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.