Niemcy: Do 2028 roku Rynek Medycznej Marihuany Będzie Wart 8 Miliardów Euro


feminizowane nasiona marihuany

Zgodnie z prognozą brytyjskiej firmy Prohibition Partners, niemiecki rynek do 2028 roku ma wygenerować miliardy euro ze sprzedaży medycznej marihuany.

Od czasu, gdy w marcu 2017 roku niemiecki rząd wydał zgodę na przepisywanie medycznej marihuany, coraz więcej pacjentów chce wykorzystać potencjał tej rośliny do leczenia różnych dolegliwości i chorób. W 2018 roku kasy chorych zarejestrowały wpływ recept na medyczną marihuanę w wysokości 74 milionów euro. Zgodnie z prognozą brytyjskiej firmy Prohibition Partners, trend ten będzie się utrzymywał.

Germany Cannabis Report opublikowany przez specjalistyczną firmę zajmującą się badaniem rynku cannabisowego do 2028 roku przewiduje potencjał niemieckiego rynku konopi indyjskich na poziomie 7,7 miliarda euro. W analizie szacuje się, że liczba pacjentów w ciągu najbliższych pięciu lat będzie nadal się powiększać. Szacuje się też, że 60 000 osób w Niemczech otrzymuje obecnie marihuanę na receptę.

Niemcy są siedzibą największego rynku konopi indyjskich w Europie. Zakłada się, że kraj ten będzie odgrywał centralną rolę we wzroście przemysłu. W raporcie nie ujawniono jednak danych i metod, na których opiera się prognoza Prohibition Partners.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.