Seed-to-Sale, czyli jak zniszczyć cannabis warty 350 milionów dolarów


feminizowane nasiona marihuany

Co za marnotrawstwo! W związku z nową regulacją z mocą wsteczną do 1 lipca w Kalifornii muszą zostać zniszczone pąki cannabisu oraz produkty cannabisowe o szacowanej wartości 350 milionów dolarów.

Proces ten, zwany przez właścicieli dispensaries jako „Marihuanapocalypse of 2018″, był niezbędny ze względu na nową regulację, która w przyszłości ma zapewniać pewne standardy jakości oraz produkcji kalifornijskiego cannabisu.

Standard śledzenia zwany „Seed to Sale” ma dbać o jak najlepszą i jak najbardziej czystą jakość. Na dobre pół roku od dnia legalizacji, która miała miejsce 1 stycznia 2018 roku, kalifornijskie władze dały czas wszystkim cannabisowym przedsiębiorcom, aby nastawiły się na takie okoliczności.

W trakcie tych pół roku produkty cannabisowe, które nie odpowiadały standardom „Seed to Sale” mogły być sprzedawane. Jednak z dniem 1 lipca minął ostateczny termin przejściowy i wszystko, co do tego terminu nie zostało sprzedane, musi terać być systematycznie niszczone.

Na uciechę klientów wszystkie punkty sprzedaży dawały wysokie rabaty na wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Seed-to-Sale, czyli jak zniszczyć cannabis warty 350 milionów dolarów”


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.