nasiona thcthc

Seed-to-Sale, czyli jak zniszczyć cannabis warty 350 milionów dolarów

Co za marnotrawstwo! W związku z nową regulacją z mocą wsteczną do 1 lipca w Kalifornii muszą zostać zniszczone pąki cannabisu oraz produkty cannabisowe o szacowanej wartości 350 milionów dolarów.

Proces ten, zwany przez właścicieli dispensaries jako „Marihuanapocalypse of 2018″, był niezbędny ze względu na nową regulację, która w przyszłości ma zapewniać pewne standardy jakości oraz produkcji kalifornijskiego cannabisu.

Standard śledzenia zwany „Seed to Sale” ma dbać o jak najlepszą i jak najbardziej czystą jakość. Na dobre pół roku od dnia legalizacji, która miała miejsce 1 stycznia 2018 roku, kalifornijskie władze dały czas wszystkim cannabisowym przedsiębiorcom, aby nastawiły się na takie okoliczności.

W trakcie tych pół roku produkty cannabisowe, które nie odpowiadały standardom „Seed to Sale” mogły być sprzedawane. Jednak z dniem 1 lipca minął ostateczny termin przejściowy i wszystko, co do tego terminu nie zostało sprzedane, musi terać być systematycznie niszczone.

Na uciechę klientów wszystkie punkty sprzedaży dawały wysokie rabaty na wszystko.

Farmer poleca

USA: Kolejne cztery Stany legalizują cannabis jako... Równolegle do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych kolejne cztery Stany: Kalifornia, Maine, Massachusetts i Newada zalegalizowały cannabi...
Ekstremalnie silny kryształ haszyszowy W ostatnich dziesięciu latach szczególnie rozprzestrzeniły się bardzo mocne ekstrakty cannabisowe. Dotychczas myślano, że przy proporcji 40 do 60 proc...
thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Seed-to-Sale, czyli jak zniszczyć cannabis warty 350 milionów dolarów”

sklep thc-thc

Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana, konopie indyjskie, cannabis, wszystko na temat.