Stypendia Cannabisowe w Colorado


feminizowane nasiona marihuany

W Colorado właśnie przeznaczono 500.000 dolarów za sprzedaży cannabisu na rzecz studentów z ubogich rodzin. Sytuacja ta pokazuje, jak ważna jest legalizacja marihuany i jakie korzyści za sobą niesie.

Wszechobecne stereotypy na temat cannabisu są tylko negatywnej treści: cannabis jest szkodliwy, zły, a jego legalizacja w którymkolwiek państwie Europy oznaczałaby koniec całego świata. Bynajmniej tak uważają władze naszego kraju i nie tylko…

To, że wszystkie te oszczerstwa na temat marihuany to bluźnierstwa propagandy anty-konopnej, jest wielu ludziom już od dawna wiadome. Poprzez istne fale legalizacji konopi w Stanach Zjednoczonych osoby odpowiedzialne są coraz bardziej i coraz częściej stawiane w obliczu swoich kłamstw.

Oto kolejna pozytywna wiadomość, jaka dociera do nas z Colorado, gdzie wpływy z podatków pochodzących ze sprzedaży legalnego cannabisu jakie wygenerowano od początku 2014 roku zostają permanentnie wymownie inwestowane. W 2017 roku suma łączna 475.000 dolarów, z czego 425.000 dolarów pochodzi ze sprzedaży cannabisu, zostaną przekazane ubogim studentom, jak podaje „Boston 25 News“.

Liczba 300-400 studentów otrzyma po 1.000 dolarów naddatku, który będzie orientował się według potrzeb i ocen każdego studenta. Dzięki temu młodzi ludzie, których w innym wypadku nie byłoby stać na studia, będą mogli kontynuować swoją naukę na jakimkolwiek uniwersytecie.

A więc to są te „złe” efekty legalizacji cannabisu. Może dzięki temu wyrośnie kolejne pokolenie mądrych i dojrzałych rodaków, którzy nie będą już widzieli sensu w kryminalizacji cannabisu, tak jak w między czasie 68 procent wszystkich Amerykanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.