Test genetyczny przepowiada działanie cannabisu


feminizowane nasiona marihuany

Czy cannabis mi pomoże? Na to pytanie wielu ludzi szuka odpowiedzi. Jednak znaleziono nową metodę na to, aby zbadać czy cannabis okaże się skuteczny w terapii. Wystarczy przeprowadzić test genetyczny.

Hipochondryczne osoby mogą w taki sposób łatwo pozbyć się fortuny, bo przecież czy nie każdy chciał kiedyś wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwór piersi, prostaty czy jelita grubego? Anantlife to firma biotechnologiczna, która oferuje spojrzenie w przyszłość swojego zdrowia. Fakty oraz liczby podane przy każdej możliwej chorobie wraz z prawdopodobieństwem zachorowania mają pozbyć się jakichkolwiek obaw bądź wątpliwości. Taka prognoza ma swoją cenę: za jedno badanie trzeba zapłacić po kilkaset euro. W cenie zawarte są jednak odpowiednie porady dotyczące zdrowia oraz diety.

Firma Anantlife pochodzi z Kanady i tworzy testy genetyczne, które pokazują skłonność do zachorowania na różne choroby. W nieco inną stronę dąży jej najnowsze odkrycie: „Cannabis Genetic Test“. Wszystko, czego potrzeba do wykonania takiego testu to ślina, kilkaset euro i nieco szczęścia. Oprócz próbki ze śliną trzeba odpowiedzieć jeszcze na kilka pytań dotyczących trybu życia oraz podać swój wiek.

Na podstawie markerów genetycznych w DNA można stwierdzić, jak dana osoba będzie reagowała na cannabis. Na przykład czy będzie ona odczuwała raczej negatywne skutki oraz jakich długotrwałych skutków można się spodziewać, jak zwiększone ryzyko uzależnienia, zaburzenia funkcji umysłowych czy układu sercowo krążeniowego. I jak cannabis oddziałuje na zachowanie żywieniowe. Taki monitoring może być pomocny dla konsumentów zwiększonego ryzyka aby znaleźć odmianę z mniejszą liczbą skutków ubocznych albo im pomóc znaleźć odpowiednie dawkowanie oraz długość terapii.

Genetic Cannabis Test został stworzony, ponieważ cannabis odgrywa coraz większą rolę w odzwyczajeniu od opioidów. W Ameryce Północnej przez ostatnie kilkadziesiąt lat masowo podawano opioidy. 60.000 ludzi rocznie umiera tam ze względu na skutki jakie niosą za sobą opioidy, a gospodarka wydaje miliardy dolarów ze względu na bezrobocie spowodowane uzależnieniem od opioidów.

Opioid Oxycodon to środek, który jest przepisywany przy średnich bądź mocnych bólach. Jeśli zostanie on zmielony i wciągnięty przez nos zamiast połknięty w formie tabletki dodaje on niesamowitego kopa. Skutek: Trzy na cztery osoby uzależnione od heroiny według wyników badań popadły w nałóg z powodu przepisanych ich środków przeciwbólowych w postaci opioidów.

Konsumenci opioidów wraz z testem genetycznym mieliby możliwość od samego początku wyjaśnić, czy cannabis stanowiłby odpowiednią alternatywę do walki z bólem albo nałogiem. Ale również przy innych schorzeniach można by bardziej dokładnie wyjaśnić, czy cannabis może zostać skutecznie użyty w celu terapii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.