W tych krajach w 2019 roku marihuana będzie legalna


feminizowane nasiona marihuany

W zeszłym roku wiele rządów na całym świecie zalegalizowało cannabis. W 2019 roku nie ma być inaczej. Po Kanadzie, Urugwaju, Afryce Południowej, Gruzji, Tajlandii, Wielkiej Brytanii i Sri Lance w 2019 roku marihuanę chcą zalegalizować kraje Europy Środkowej, takie jakby chociaż Francja czy Luksemburg.

Luksemburg
Nowe władze Luksemburga chcą od połowy 2019 roku zalegalizować spożywanie cannabisu dla dorosłych. Jednak istnieje małe ograniczenie. Marihuana ma być dostępna tylko dla mieszkańców Luksemburga. Osoby z zagranicy, czyli turyści będą płacić wysokie kary za posiadanie marihuany.

Francja
Francuski minister zdrowia Agnés Buzyn latem 2018 roku zapowiedział sprawdzenie prawa. W ten sposób Francja chce się podjąć przygotowań do legalizacji marihuany. Dotychczas handlarze mogli sprzedawać produkty zawierające maksymalnie 2% marihuany. Zdaniem ekspertów taka dawka nie ma psychoaktywnego wpływu na konsumentów.

Włochy
We Włoszech spożywanie cannabisu jest dozwolone w celach leczniczych. Politycy chcą jednak tą regułę poszerzyć i pierwsze zmiany dotarły już do parlamentu.

Liban
Rząd Saada Hariri w Libanie chciał w czerwcu 2018 roku przedstawić konkretny projekt ustawy i zalegalizować produkcję, sprzedaż oraz spożywanie cannabisu w celach medycznych. Jednak ze względu na ciężki i utrzymujący się kryzys, plany zostały na razie zamrożone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “W tych krajach w 2019 roku marihuana będzie legalna”


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.