Włoch Zważył 94 Gramy Haszyszu w Supermarkecie


feminizowane nasiona marihuany

Znowu dosyć absurdalna wiadomość, która dociera do nas tym razem z Włoch i po której przeczytaniu aż włosy jeżą się na głowie – przez ludzką głupotę, brak wyobraźni i sami nie wiemy co jeszcze. Ten mężczyzna chyba bardzo tęsknił za kolegami w niebieskich mundurach, których każdy inny omijałby jak największym łukiem. Oceńce sami…

W jednej z dzielnic jakże pięknej stolicy Włoch, czyli Rzymu o nazwie Ostia pewien 23 letni bezmózgi mężczyzna w supermarkecie marki Carrefour użył wagi służącej do odważania owoców oraz warzyw w zupełnie innym celu – chciał on w ciszy odważyć swój haszysz.

W tym przypadku chodziło o całe 94 gramy. Jak relacjonowała włoska gazeta „La Repubblica” zatrzymany przez policję mężczyzna (niestety nie wiemy w jaki sposób doszło jego zatrzymania) przed Sądem oznajmił, że haszysz, który posiadał znalazł całkiem przypadkowo w parku.

Jednak, jak dodał, ze względu na to, że nie posiadał on przy sobie żadnej wagi, wpadł on na wspaniały pomysł, aby skorzystać z wagi znajdującej się w pobliskim supermarkecie.

Trzeba przyznać – pomysł był super genialny! Niestety nie wiemy też jakie mężczyzna poniósł konsekwencje i co mu grozi 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.