Przedsiębiorstwo z USA Zapewniło Sobie Prawa do Odmiany CBG Panakeia


feminizowane nasiona marihuany

Amerykańska firma Front Range Biosciences w ramach umowy z hiszpańską hurtownią Hemp Trading zapewniła sobie prawa do sprzedaży pierwszej bogatej w CBG odmiany konopi bez THC o nazwie Panakeia. Zostało to ogłoszone w komunikacie prasowym firmy technologicznej Front Range Biosciences, która specjalizuje się w hodowli nowych gatunków roślin i nasion dla przemysłu konopnego i kawowego.

Wraz z Hemp Trading uzgodnili oni dystrybucję odmiany CBG Panakeia. To, co sprawia, że Panakeia jest wyjątkowa, to jej profil składników aktywnych: może mieć zawartość CBG do 18% i w ogóle nie produkuje THC. Współpraca ta toruje drogę do produkcji i dystrybucji szczepu wolnego od THC na rynku amerykańskim.

„Misją naszej firmy od początku było dostarczanie zrównoważonych i nowoczesnych rozwiązań dla wspólnych praktyk rolniczych i wierzę, że odmiana konopi Panakeia nie tylko będzie promować bardziej racjonalne praktyki rolnicze, ale także przekona większą liczbę Amerykanów do potencjalnych właściwości relaksujących rośliny konopi”, powiedział dr. Jonathan Vaught, współzałożyciel i dyrektor generalny Front Range Biosciences.

Panakeia została stworzona przy pomocy Uniwersytetu Politechniki w Walencji. Ich unikalne właściwości mogą być korzystne dla rolnictwa i branży wellness. Na przykład, hodowcy nie muszą się martwić, że ich rośliny przekroczą ustalony limit THC. Mówi się, że Panakeia produkuje stałą zawartość THC na poziomie 0,00%. Cannabigerol nie wywołuje żadnych skutków psychoaktywnych i istnieje szereg badań, które wskazują na terapeutyczny potencjał tego kannabinoidu:

• Działanie Cannabigerolu wspomagające apetyt z 2016 roku
• Z roku 2017
• Włoskie badania na temat CBG
• badania Uniwersytetu Technicznego w Dortmundzie na temat CBG

„Rynek amerykański jest kluczem do komercjalizacji Panakei, ponieważ konopie są tu powszechnie uprawiane, a umowa jest doskonałą okazją do wprowadzenia Panakei w USA”, powiedział Ernesto Llosá, dyrektor generalny Hemp Trading. Prognozy zbiorów na przyszły rok są więcej niż obiecujące, powiedział. Oczekuje się, że produkcja potroi się w 2020 roku, powiedział Llosá.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.