sklep thc-thc.com, czyli nasiona marihuany z max plonem xxl, konopie indyjskie

6. Medical Cannabis Bike Tour staruje w październiku

Jak co roku w październiku po raz szósty startuje Medical Cannabis Bike Tour. Tym razem zaplanowano 420 kilometrową trasę przebiegającą przez Czechy oraz Austrię.

6. Medical Cannabis Bike Tour staruje w październiku, GanjaFarmer, Ganja Farmer

Punktem startowym będzie miejscowość Frymburk położona w Czechach. Cała trasa ma zostać pokonana w trzy dni, a miejscem docelowym ma być Wiedeń, gdzie rowerzyści maja oficjalnie otworzyć Targi Konopne Cultiva. Łącznie organizatorzy rajdu mają nadzieję na liczbę 100 uczestników.

Opłata za uczestnictwo w Cannabis Bike Tour wynosi 250 euro, a sam udział w nim mogą wziąć wszyscy, którzy mają ukończone 18 lat. W cenie pokryte są już koszta noclegu, wyżywienia, stroju oraz transportu bagażu. Cały rajd nie jest zorientowany na jak największym proficie, większość zarobków zostanie przekazane na cele charytatywne.

Beneficjentem tegorocznej akcji mają być naukowcy z madryckiego uniwersytetu Complutense. Przyszłej wiosny planują oni we współpracy z GEINO (hiszpańską „Group of Neuroncological Investigation”) badania kliniczne na temat użytkowania cannabinoidów przy początkowym leczeniu glejaków mózgu.

Więcej informacji w języku angielskim można przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana, konopie indyjskie, cannabis, wszystko na temat.