Olej konopny w przyszłości najbardziej cennym olejem


feminizowane nasiona marihuany

Anders Inset, który jest światowej sławy filozofem przemysłowym oraz autorem książek, a ponadto jednym założycieli i członkiem zarządu German Tech Entrepreneur Center jest przekonany o wielkiej przyszłości branży cannabisowej.

Norweg, który już kilka lat temu prognozował upadek cen ropy naftowej i dzisiaj uważa swoje tezy z potwierdzone, widzi w przeciwieństwie w oleju konopnym jedyny i cenny olej w przyszłości.

Indset jest pewny, że cannabis może stać się większym czynnikiem ekonomicznym niż ropa naftowa, jeśli tylko jej cena nadal będzie spadać, czego jest pewien, i branża konopna dalej będzie rosnąć.

Najważniejszymi faktorami sukcesu są jego zdaniem korzystne prawodawstwo oraz gotowość na inwestycje w tej branży, które doprowadziłyby do tego, że ogólnoświatowe uzależnienie od ropy naftowej stawałoby się coraz mniejsze na rzecz przemysłu konopnego.

Jednak Indset oprócz sukcesu ekonomicznego ma nadzieję na deeskalację napiętej sytuacji pomiędzy dużymi dostawcami ropy naftowej na Środkowym Wschodzie, kiedy tylko zmniejszy się przemysłowe znaczenie tego czarnego złota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.