Efekty uboczne oleju konopnego


feminizowane nasiona marihuany

Olej konopny można użyć na wiele sposobów i do wielu celów. Bardzo łatwo można zrobić z niego środek nasenny. Ponadto jest to naturalny rozluźniacz mięśni i środek przeciwbólowy. Jeśli samemu robimy olej z konopi, to trudno będzie określić poziom zawartego THC, które, jak wiadomo, działa odurzająco, przez co mamy tzw. haj.

Z reguły nie istnieje coś takiego jak przedawkowanie w przypadku marihuany. Jest to roślina o właściwościach leczniczych i w 100% pomaga, a nie szkodzi. Z tego powodu podlega on też naturalnym wahaniom jeśli chodzi o działanie.

Jeśli już dojdzie do tego, że przyjmiemy za dużą ilość THC, może dojść do takich objawów jak kołatanie serca, trudności w oddychaniu i halucynacje.

Koncentracja THC zależy od wstępnego materiału, jaki zostaje użyty do jego produkcji. Olej nieznanego pochodzenia będzie na pewno słabszy i trudno byłoby go przedawkować. Olej wysokiej jakości będzie, wręcz przeciwnie, zawierał duże ilości THC, ale mimo to musielibyśmy skonsumować niemożliwie wysokie ilości, aby minimalnie poczuć skutki przedawkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Efekty uboczne oleju konopnego”


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.