nasiona marihuany, sklep thc-thc

Efekty uboczne oleju konopnego

Olej konopny można użyć na wiele sposobów i do wielu celów. Bardzo łatwo można zrobić z niego środek nasenny. Ponadto jest to naturalny rozluźniacz mięśni i środek przeciwbólowy. Jeśli samemu robimy olej z konopi, to trudno będzie określić poziom zawartego THC, które, jak wiadomo, działa odurzająco, przez co mamy tzw. haj.

Z reguły nie istnieje coś takiego jak przedawkowanie w przypadku marihuany. Jest to roślina o właściwościach leczniczych i w 100% pomaga, a nie szkodzi. Z tego powodu podlega on też naturalnym wahaniom jeśli chodzi o działanie.

Jeśli już dojdzie do tego, że przyjmiemy za dużą ilość THC, może dojść do takich objawów jak kołatanie serca, trudności w oddychaniu i halucynacje.

Koncentracja THC zależy od wstępnego materiału, jaki zostaje użyty do jego produkcji. Olej nieznanego pochodzenia będzie na pewno słabszy i trudno byłoby go przedawkować. Olej wysokiej jakości będzie, wręcz przeciwnie, zawierał duże ilości THC, ale mimo to musielibyśmy skonsumować niemożliwie wysokie ilości, aby minimalnie poczuć skutki przedawkowania.

sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Efekty uboczne oleju konopnego”

olej, konopny, cbd
tanie nasiona marihuany, konopi, thc


Ta witryna ganjafarmer.info wykorzystuje pliki cookies.