sklep thc-thc.com, czyli nasiona marihuany z max plonem xxl, konopie indyjskie

5 odmian nasion marihuany od firmy Sensi Seeds

Sensi Seeds to holenderski seedbank, który od wielu dekad powiększa swój rynek i współpracuje z wieloma innymi firmami. W ofercie Sensi Seeds znajdziemy wszystkie odmiany nasion konopi, począwszy od feminizowanych, poprzez autofloweringi, aż po medyczną marihuanę. Poniżej przedstawimy wam 5 przykładowych odmian, które polecamy.

5 odmian nasion marihuany od firmy Sensi Seeds, GanjaFarmer, Ganja Farmer

Mother’s Finest
Ta odmiana wyróżnia się krótkim okresem do zakwitu. Po ok. 50-70 dniach ta hybryda sativy i indici przynosi naprawdę szczęśliwe plony. Zbierzemy z niej ok. 120g najlepszych, mocnych i w swoim działaniu dominujących sativą kwiatów.

Northern Lights
Ta indica rośnie mała i bardzo zwięźle. Została stworzona specjalnie do uprawy pod sztucznym oświetleniem. Jej rośliny produkują wysokie plony do 125g. Jej działanie jest, jak u większości indic, bardzo odprężające. Produkuje bardzo dużo gruczołów żywicznych, co powoduje, że jej działanie jest bardzo mocne.

Jack Flash
To „mostly sativa”, która może osiągnąć bardzo dużą wielkość. Jest to krzyżówka bardzo znanych i lubianych Jack’a Herer’a i Super Skunk’a. Działa ożywiająco i oczyszczająco na ciało i umysł, a haj można opisać na średni do mocnego. Jej plony osiągają do 125g na roślinę. Rośnie dosyć szybko i odpowiednio dla klasycznej sativy.

Hash Plant
Pierwotnie pochodzi z północno-zachodnich USA. Jej nazwa wywodzi się od haszyszowego smaku i szczególnie wysokiej zawartości żywicy. Przez wiele lat używano tej odmiany do hybrydowania nowych odmian. Ona sama jest hybrydą w 75% Hash Plant’a i 25% Northern Lights’a. Szybko przekwita, ale ma bardzo głęboki i mocny stone.

Northern Lihts #5 X Haze
Jest to, według Sensi Seeds, szczyt uprawy konopi. Chodzi tu o mieszankę indici i sativy, przy czym sativa dominuje w oddziaływaniu. Rodzi ona bardzo duże pąki, a jej działanie jest super mocne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana, konopie indyjskie, cannabis, wszystko na temat.