Pozytywne Działania


feminizowane nasiona marihuany

W Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce jak i w wielu innych krajach nie tylko europy, ale i też świata, dyskutuje się już od znacznego czasu o możliwej legalizacji cannabisu. Obydwie strony, zarówno pro, jak i contra, przytaczają swoje argumenty, przy czym strona przeciw zawsze stara się krzyczeć jak najgłośniej…

W Stanach Zjednoczonych niektóre stany już przeprowadziły procedurę legalizacji i po dwóch latach mogą pochwalić się bardzo pozytywnym bilansem.

Jako pierwszy na legalizację odważył się stan Colorado 1 stycznia 2014 roku, po tym, jak większość społeczeństwa zagłosowała za. Handel, uprawa w domu jak i oczywiście posiadanie cannabisu są od tamtej pory prawnie uregulowane. Skutki (które są w większości pozytywne) dotyczą nie tylko rynku przemysłowego czy rynku pracy, ale też ogólne dobro całości społeczeństwa.

Z dochodów podatkowych, które istnieją właśnie dzięki legalnej marihuanie, w Colorado są realizowane różne projekty infrastrukturalne, jak budowy szkół czy szpitali. I aby w przyszłości jeszcze więcej ludzi mogło profitować z legalnej marihuany, dzielnica Pueblo County niedawno zdecydowała się na podniesienie podatku cannabisowego o 5 procent, aby tym samym umożliwić uczniom z biedniejszych i zaniedbanych rodzin studiowanie.

Ponad 60 procent mieszkańców Pueblo County zagłosowało za podniesieniem podatków, dzięki czemu zbierane będą środki na stypendia dla uczniów, którzy w przyszłości będą chcieli studiować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.