Rosja zezwala na medyczną marihuanę w trakcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018


feminizowane nasiona marihuany

Zagorzali kibice piłki nożnej, którzy jednocześnie zaliczają się do grupy pacjentów używających medyczną marihuanę i zakupili już bilety na mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, mogą zabrać ze sobą zarówno na teren kraju, jak i na stadiony swoje cannabisowe lekarstwo.

Pomimo drakońskich kar za posiadanie oraz spożywanie marihuany rosyjskie prawo zezwala teraz na import oraz konsumpcję medycznej marihuany tylko i wyłącznie w trakcie trwania największego sportowego wydarzenia świata w 2018 roku.

Pacjenci muszą w tym celu zwrócić uwagę na następujące kryteria:

„Import lub/i eksport ograniczonej ilości środków uzależniających, środków psychotropowych oraz ich prekursorów dla własnego zapotrzebowania ze względów medycznych poprzez osobę fizyczną jest możliwe wyłącznie przy posiadaniu dokumentacji medycznej, która zawiera imię, nazwisko oraz ilość narkotyku, jak i rodzaj, prekursor jako surowiec w prawnie ustanowionych ilościach. Dokumentacja medyczna (bądź też jej uwierzytelniona kopia) ma być przedstawiona w języku kraju, na którego teren lekarstwa są importowane, albo łącznie z notarialnie uwierzytelnionym tłumaczeniem na język kraju importowego, o ile normy prawne (kraju wydającego) nie przewidują inaczej.“

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej FIFA zezwala również na import oraz konsumpcję środków znieczulających, dostępnych na receptę, o ile pacjenci będą posiadać odpowiedni dokument w języku rosyjskim jak i angielskim. Już w roku 2004 Unia Europejskich Związków Piłkarskich UEFA miała okazję pozytywnie doświadczyć tolerancję spożywania marihuany na stadionach oraz równoczesnego spożywania alkoholu na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej w Portugalii. Euro 2004 Do dziś uchodzi za jedno z najbardziej pokojowych wydarzeń w historii piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.