36.000 Dolarów Rocznej Pensji za Bycie Testerem Marihuany

Czasami naprawdę można pozazdrościć Amerykanom, przynajmniej tym, którzy mieszkają w stanach, gdzie marihuana jest już zalegalizowana. Po raz kolejny dopływają do nas zza oceanu ciekawe pogłoski.

36.000 Dolarów Rocznej Pensji za Bycie Testerem Marihuany, GanjaFarmer, Ganja Farmer

Tym razem jest to ogłoszenie o pracę, które sprawi, że wszyscy miłośnicy marihuany zielenieją z zazdrości.

Firma produkująca marihuanę o brzmiącej nazwie „American Marijuana” poszukuje ludzi, których pasją jest marihuana i którzy zgadzają się na jej testowanie i pisanie o niej, prowadzenie bloga oraz filmowanie szerokiej gamy produktów z oferty firmy. Nudne? Żarty na bok.

Który palacz marihuany nie porwał by się na taką przygodę, tym bardziej, że mówimy o rocznej wypłacie równej 36.000 dolarów amerykańskich?

W zamian otrzymujesz raz w miesiącu pakiet z produktami z marihuany, które możesz wypróbować do woli. Codzienna „praca” polega na wyrażeniu szczerej opinii, zarówno pisemnej jak i videoclipu na temat danego produktu, który właśnie przetestowałeś.

Skoro to tylko tyle, to gdzie można złożyć swoje CV? No cóż, i niestety jest pies pogrzebany, ponieważ jak to zwykle bywa w przypadkach firm za oceanem, przyjmuje się tylko wnioskodawców, którzy mają miejsce zamieszkania w USA i w Kanadzie.

Ponadto, patrząc na to, co jest wydrukowane małymi literami, to można się doczytać, że regulacja wynagrodzenia wydaje się opierać na liczbie własnych followersów w mediach społecznościowych (szczególnie chodzi o sieci Facebook i Twitter).

Jeśli nadal chcesz ubiegać się o pracę lub jeśli znasz kogoś, kto posiada odpowiednie kwalifikacje, powinieneś rozważyć specjalne warunki aplikacji: oprócz zwykłego życiorysu i 60-sekundowego filmu wideo, który wyjaśnia, dlaczego jesteś właściwą osobą na dane stanowisko, zostaniesz poproszony o wymienienie sześciu slangów związanych z marihuaną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana, konopie indyjskie, cannabis, wszystko na temat.