Waszyngton: Nieznajomi Podarowali 1,7kg Marihuany Placówce Pomocy Społecznej


feminizowane nasiona marihuany

Palenie marihuany jak wiadomo dba o dobrą i pokojową atmosferę i sprawi, że człowiek staje się przyjazny. Nie da się temu zaprzeczyć. Ludzie palący trawkę, którzy dobrze zarabiają na pewno nie robią mniej datków niż ci, którzy również dobrze zarabiają i nie palą trawki.

Ta historia jest jednak nieco zaskakująca. Gdy tylko pracownicy jednej z placówek ośrodka pomocy społecznej w Stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych przeglądali dostarczone paczki z datkami z ostatniego czasu, dokonali oni ciekawego znaleziska.

Ktoś z darczyńców oddał mianowicie małą lodówkę, w której znajdowały się 1,7 kilogramów marihuany. Pracownicy organizacji „Goodwill” po dokonaniu znaleziska niezwłocznie zawiadomili policję, która przejęła ten dar i teraz szuka dobrodusznego darczyńcy.

Ten jednak nie powinien się dobrowolnie stawiać na żadnym posterunku, gdyż w Waszyngtonie posiadanie już dawki większej niż 28 gramów dla osoby pojedynczej nie są dozwolone.

A co dopiero 1,7 kilogramów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GanjaFarmer.info - Marihuana THC i rośliny konopi oraz cannabis CBD, to tematyka blogu konopnego Ganja Farmer.